| Arianaari123 a întrebat:

Cum sa devin o persona mai nepasatoare?

2 răspunsuri:
| devilshelp a răspuns:

Treci printr-o trauma laughing GLUMESC. In cazul meu asta a mers cel mai mult, acum nu prea imi mai pasa de nimic, dar uneori e si un lucru rau, tine minte asta
Nu poti sa faci o schimbare de genul peste noapte, uita-te la clipurile de pe Youtube care iti explica mult mai bine decat mine. Dar iti pot spune ca atata timp cat te gandesti "Majoritatea sunt atat de preocupati de propria viata incat nu se mai uita si la altii". Si chiar daca se uita cineva la tine si rade, pana la urma e doar o persoana needucata, ar trebui sa iti para rau de el/ea

| Sunshine123 a răspuns:

Buna! Exista o carte care te poate inspira sa devii o astfel de persoana, o gasesti sub denumirea de:,, Arta subtila a nepasarii''.