| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa downloandez metin mondial?

10 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva. 4Story are o varianta mondiala, dar nu am gasit si pentru metin. Un sfat. Joaca varianta in romana pentru ca o sa cresti mai usor pana la nivelul 21 si mai departe de nivelul 21, peste tot cresti la fel. Am incercat varianta UK si US, dar am observat ca e greu sa cresti si pana la nivelul 5. Pe varianta in romana cresti imediat pana la nivelul 5.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se poate ...tre sa-l cumperi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar si n-am

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma vreau sa stiu ceva te scoate la portale metinu asta?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De pe prosti.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.megaupload.com/? d=P2YYLBEV vezi poate merge;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nustu din astea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da tu si sa faci ceva nu stii sa te joci dar nici sa downloandezi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu