| Constantly a întrebat:

Cum sa fac bani la vârsta de 13 ani vreau sa îmi cumpar in Telefon SI nu stiuncum sa strange bani

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 13 anisori chiar nu ai nevoie de telefon, ca nu mergi nicaieri in afar de scoala si acasa.
In ce priveste facutul banilor la anisorii astia, este imposibil si ilegal.
Dar poti strange din ce-ti dau parintiis au bunicii, daca nu, te limitezi la ce primesti acasa de mancare si imbracare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Strângi alocația.

| Cehoslovacia a răspuns:

Luam alocatia si o imprumutam pe bunica sau pe parinti cu dobanda.
le dadeam cand aveau nevoie si nu aveau, asa faceam sume destul de frumusele la varsta ta.
dadeam 50 de exemplu, luam 100 happy

| BonciuTalent a răspuns:

Adica nu insinuez nimic dar daca esti mai fortos si ai nevoie de bani o taxa de protectie la colegi ar functiona repet nu insinuez nimic