| Neinteleasa a întrebat:

Cum sa fac bani pentru Samsung galaxy note 2? Am un Samsung corby de 2 ani jumate si m-am staurat de el si as vrea un Samsung galxy note 2! Dar inca nu am suficienti bani! Cum as putea face ros de bani pentru acest telefon

2 răspunsuri:
| CrazyGirl2 a răspuns:

Pariuri sportive? ia incearca.eu m-am gandit la varianta asta, dar nu prea merge, ca nu ma pricep la fotbal. daca esti baiat, poate merge, daca iti place soprtul.

| Bubble13 a răspuns:

Pai strange-ti alocatia, ajutati parintii si rudele in schimbul banilor, vinde-ti vechiul telefon, strangeti banii de buzunar. Sper ca te-am ajutathappy