| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac bratari din ata?

10 răspunsuri:
| Dizzi a răspuns:

Http://blog.nisi.ro/......e-din-ate/

intra aici...eu asa am invatat:)

| LikeChocolate a răspuns:

Ei bine cauta pe youtube bratara prieteniei si vei gasi tutoriale in limba romana:Xhappy

| Andarock a răspuns:

Inta aici.
Acolo iti da si niste linkuri foarte bune.

http://www.spuse.ro/bratarile-prieteniei-demo/

Sper ca te-am ajutat:*

| OFetitsaRoz a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GVFWS-ms5EM inveti de aici mult mai simplu si sunt mai multe modele...bafta:X

| XdeaaX a răspuns:

Tocmai ai gasit persoana potrivita pentru asta.Prima data iei ata si o tai cu o foarfeca.Sa aiba o lungime de 30 de centimetrii.Dar nu tai numai un fir tali mult mai multe depinde cat de groasa vrei sa fie bratara ta.acum vei impartii acele ate in trei categorii. apoi vei lega la un capat toate cele 3 franghii obtinute.ACUM VEI IMPLETII FRANGHIILE.Imediat ce ai terminat e impletit vei lega franghiile cum ai facut la inceput.ACUM FELIKITARI AI O BRATARA DIN FRANGHII!

| Ioyoidaaa a răspuns:

Gasesti pe youtube sau pe canalul de pe youtube decapultau