| anonimpublikmasculin a întrebat:

Cum sa fac ca sa se indragosteasca o fata de mine eu o iubesc foarte tare ear ea nu vede acest lucru ajutati-ma va rog.sad

Răspuns Câştigător
| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Fetele sunt greu de cucerit, mai ales deoarece de regula au ochii pusi pe altiilaughing incepe sa vorbesti din ce in ce mai mult cu ea, insa cresterea sa fie treptata, ca sa nu suspecteze nimic. vorbeste cu ea, castiga informatii despre viata ei particulara, ofera in schimb informatii despre a ta, consiliaz-o cand are probleme, da-i umarul tau daca plange s.a.m.d. si dupa o luna sau doua, timp in care tu ii castigi increderea, poti sa ii propui. atunci daca va accepta, nu inseamna neaparat ca te iubeste, ci poate ca nu are pe altcineva atunci. insa cu timpul, daca te comporti ca un gentleman, se va indragostii de tine. du-i cadouri la fiecare intalnire, nu o lasa sa plateasca ceva vreodata, anticipeaza ce vrea sa cumpere si arata-i mereu ca o intelegi si ca o iubesti, prin saruturi. insa sa fie mai dese cele scurte, cum ar fi cand se aseaza pe scaun sa o saruti pe obraz sau buze dar f. rapit samd.
P.S.: conteaza foarte mult cum arati fizic: sa te porti mereu aranjat pe langa ea, parfumat si calcat, proaspat ras si pieptanat. si sa ai grija cu fata: fetelor nu le plac baietii cu probleme faciale. sa nu lasi cosurile sa apara, trateaza-le ca de nu iti ia o saptamana sa repari ce a distrus nemernicul ala michappy
Deci nu uita: cel mai important lucru este sa nu ii castigi inima, ci increderea. inima va veni ca un bonus dup'acea. a, da. sa nu faci aluzii sexuale. sa o lasi pe ea sa inceapa cu aluziile si la inceput sa nu le incurajezi. va crede ca esti un pervers,,, ca orice alt barbat''. si nici sa nu ii spui din prima te iubesc sau sa fortezi saruturi frantuzesti. incet si calm, pas cu pas.

1 răspuns:
| NightShadows a răspuns:

Fi tu insatitongue asta e cel mai important, intra cu ea in vorba, fi dragut cu ea fa-i complmente fa-o sa rada dar nu intrece masuratongue asta depinde si de cum e ea, dar majoritatea asta preferatongue Succes!