| MrCosulea a întrebat:

Cum sa fac cont pe world or warcraft? fundita:X:X:X:X

3 răspunsuri:
| KasdfghjNY a răspuns:

Nu e pe gratis,insa merita platit:X,daca te bagi, eus pe RAGNAROS EU, hordewinking

| Tepleznesc a răspuns:

Daca vrei sa joci pe oficial faci ce zice claudiu si platesti daca joci pe privat ei bine....eu iti recomand sa intri pe wowfreakz iti spune tot acolo si cum sa schimbi realmlist etc etc

| Claudiu_8215 a răspuns:

Ca sa iti faci cont pe World of Warcraft trebuie sa platesti 50 Ron/Luna si mai trebuie sa cumperi si jocul... Ma rog nu e pe gratissad