| Piticotu_Raul_2001 a întrebat:

Cum sa fac febra fortat? Ca sa scap de mers la o nunta.

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Am incercat eu. ca sa te creda cineva trebuie sa mananci creta laughing

8 răspunsuri:
| Axys a răspuns (pentru R0R0):

Am incercat eu. ca sa te creda cineva trebuie sa mananci creta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prostie!
Mananca creta sau pur si simplu prefa-te ca ti-e rau. Nu trebuie sa-ti provoci rau fizic pentru o tampenie de nunta.

| Andreeea21 a răspuns:

Bună.
Fă 1h de zumba
mergi la o sală de sport și încearcă toate aparatele de pe acolo, a câte 15 minute fiecare și ai să observi că nu mai poți să te ridici din pat. laughing Eventual, mai aleargă în jurul blocului/ casei de vreo trei ori în aceeași zi și o tură cu bicicleta până la bunici și înapoi. Gata! A doua zi, ai febră musculară. tongue
Și să-ți zic și cum să te vindeci... laughing
Mănânci niște banane, bei multă apa și eventual iei o aspirină. tongue
Sper că te-am ajutat. ^_^

| Tufeanu_Razvan_1998 a răspuns:

Doar mananci creta destul de mult gen 10 cm

| NumeleMeuRares a răspuns:

Mananca creta =]]] am testat

| Axys a răspuns (pentru NumeleMeuRares):

laughing asta am vrut sa zic si eu big grin asta o faceam la scoala laughing)))))))))

| Stefanel_Anghel_1997 a răspuns:

Cea mai buna solutie este sa manaci o bucatica de creta, vei face niste febra si o sa poti scapa de nunta.Ca sa.ti treaca mananca nuste fructe sau legume si bea multa apa. Dar ai grija sa nu iei prea multa ca iti poate dauna.