| Joyfetih a întrebat:

Cum sa fac forta si sa fiu tare la bataie? Dati-mi niste sfaturi in legatura cu alimentatia si tot, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Cu alimentatia ai primit raspuns deja, cat despre bataie, mancarea nu te face mai bun. Crede-ma ca cineva mult mai mic decat tine, dar luptător, nu are nicio problema in a te "executa".
Apuca-te de un sport de contact. Din ce stiu eu, pentru lupta corp la corp cea mai buna ar fi Krav Maga, daca gasesti in orasul tau. Daca nu, Aikido, Kick-Box etc.

| Joyfetih explică (pentru Plato):

Mersi de sfat!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fă sport - ceva de contact (judo, Ju-Jitsu, karate,...)

| Stropdeploaie a răspuns:

Multa branza oua lapte carne pe gratar!