| KaTalyNutzuU a întrebat:

Cum sa fac niste muschi pe biceps, triceps, piept fara sala?

Răspuns Câştigător
| FericituIndragostit a răspuns:

Baga varatiuni de floatari,tractiuni, si uitate pe net cum lucreaza detinuti fara sala.Sau prefertatu meu, lucreaza la tine in cartier cu ce gasesti.
http://www.youtube.com/watch?v=kDCxH88-9X8

2 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Cu proteina dar tot trebuie sa faci sport.

| Barbarossa a răspuns:

Cari multe sacose pline de cumparaturi alergi prin parc mai asculti si tu o muzica mai spargi un geam evadeaza dintr-o puscarie baga-te intr-o bataie...lucruri din astea minore...rolling on the floor