| dincolodevise a întrebat:

Cum sa fac reclama la un produs? As vrea sa fac la ciocolata, dar nu stiu cum sa incep. Cateva idei? Mersi!

Răspuns Câştigător
| SabbySabbynutza a răspuns:

Buna. Pai, uite, eu iti fac un model de reclama la ciocolata:

Ciocolata "X" este una dinte cele mai bune ciocolate din lume! Are un continut pufos si delicios ce bucura pe oricine! Pretul de asemenea este foarte avantajos pentru orice buzunar (si spui tu un pret). O puteti gasi in orice magazin. Sper sa te fi ajutat! :*

1 răspuns:
| baltza92 a răspuns:

Http://www.virtconomics.com/recruit/obqxrhv8v6zmftbzlbpe ...PT inceput face ce a zis colega mai jos:))...mai adaugi pe acolo de la tine cum ar fi "nu ma asteptam sa fie atat de delicioasa la un asemenea pret." bla bla