| Slash1 a întrebat:

Cum sa fac sa comentez la poza unei persoane pe facebook daca nu am la prieteni persoana respectiva! Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| DedeeAndreea a răspuns:

Buna,Andrey.Pai,nu poti sa dai like si sa comentezi o poza a unei persoane care nu este prietena cu tine pe facebook! Cel putin,am incercat si eu, si am cautat pe Internet despre chestia asta, dar depinde de persoana! Mai sunt si exceptii, de exemplu exista unele persoane care permit oricui sa dea like si sa comenteze la acea poza, dar din intrebarea ta inteleg ca nu ai putut face asta.Eu nu pot sa te ajut in legatura cu acest subiect, dar te pot asigura ca eu am incercat si nu am putut!
Sper sa ai o zi frumoasa! Mai asteapta si alte raspunsuri, poate vor fi mai utile decat al meu!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai nu poti daca nu o ai la prieteni

| LooRY99 a răspuns:

1. nu poti si 2. il poti adauga la prieteni