| mihaimadalina a întrebat:

Cum sa fac sa fiu in centrul atenției?

Vreau doar răspunsuri, nu întrebări!

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nevoia de atentie, mândrie, impresionism..toate astea sunt caracteristici ale tulburărilor de personalitate dramatice. De ce ti ai dori asta? Nevoia asta poate fi oprită. Nu intotdeauna poate fi satisfăcută si iti poate face rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fii in centrul atentiei in 2018:
- trebuie sa fii feminist & SJW
- sa crezi in pamantul plat
- sa urlii cat de tare poti ca vaccinurile cauzeaza autism
- sa ai cel mai prost si handicapat comportament
FilthyFrank avea un show numit Pink Guy, daca faci ca Pink Guy si esti si feminist+SJW in Romania garantat vei avea +300000% mai multa atentie decat Florin Salam. Sa le pui si pe net.
Si toate astea vin cu riscuri si pericole pe care trebuie sa ti le asumi.