| reych75heaven a întrebat:

Cum sa fac sa ma ingras am 13 ani si am 39 kg si mananc destul de mult

p.s. nu am deloc probleme de sanatate

funda pentru cel mai concret raspuns

Răspuns Câştigător
| Antoniacopiluța a răspuns:

Pai te poti ingrasa manacand dulciuri, ciocolata, suc, si tot felul de chestii care ingrasa.Pa-pa

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| reych75heaven explică (pentru BigHoss):

Tu parle romana?

Răspuns utilizator avertizat
| reych75heaven explică (pentru BigHoss):

Am cerut doar un raspuns daca esti impotent mintal nu trebuie sa mi-l dai

| TheStory a răspuns:

Poate nu poti, daca si parinti tai sunt salbi asa esti si tu.

| reych75heaven explică (pentru TheStory):

Parintii mei au o greutate potrivita doar ca as vrea sa ma mai ingras macar cu 3-4 kg

| TheStory a răspuns (pentru reych75heaven):

Si eu am aceiasi problema, da am incercat sa ma ingras si nu merge.

| edy132 a răspuns:

Mananci mult.

| DeyCj a răspuns (pentru reych75heaven):

Este butonul acela de raportare.Se poate folosi și nu mușcă.

| reych75heaven explică (pentru DeyCj):

Cum adica?

| DeyCj a răspuns:

Este ceva normal. Ești în creștere și dezvoltare.Nu toți ne dezvoltăm identic, de asta suntem diferiți, deci nu îți face probleme ca te vei îngrășa după ce procesul de creștere încetează.Ai toată viața la dispoziție să te îngrași.Succes

| DeyCj a răspuns (pentru reych75heaven):

Să îṅțeleg că nu te deranjază să fi înjurat de un user... de asta ți-am recomandat să îl raportezi.pe mine m-ar fi dernajat să primesc astfel de „răspunsuri"