| raduspace10 a întrebat:

Cum sa fac sa nu fiu prins ca stau treaz noaptea si ma joc pe un telefon(galaxy Nexus)tinand cont ca bunica mea doarme cu mine in pat.....nu radeti de asta da asa zice mama mea... si dupa 10 jumate nu ma mai lasa decat rar sa mai stau treaz.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da toata ziua nu poti sa te joci?

| MissVamp a răspuns:

Asteapta sa adoarma bunica ta, da telu' pe silentios si joaca-te sub patura!
p.s:bunici adorm repede 15-30 minute
p.s.s:bafta!
funda?
happy

| raduspace10 explică (pentru MissVamp):

Te rog zi-mi si mie ca sunt nou ce inseamna sa dau funda? scuze pentru intrebare dar chiar nu stiu

| MissVamp a răspuns (pentru raduspace10):

Pai cand raspunsul este bun, si te ajuta pe tine ii dai cs premiu o funda, adica il recopensezi cu 100 de puncte, poti lua si tu funde daca raspunsul tau va fi folositor pentru altii. spune-mi raspunsul meu te-a ajutat? happy