| dollydee a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai pierd vremea la calculator? Am lucruri mai importante de facut... dar e mai greu pana incep sa fac ceva...intre timp stau pe net si imi ocup timpul cu chestii inutile si asta ma enerveaza. Deci solutii? Funda pentru un raspuns eficient!

3 răspunsuri:
| dollydee explică:

Ideea e cat timp stau acasa...am teme dar le aman ca sa stau la pc.

| alissa6 a răspuns:

Nu te mai gadi la internet gandeste ca internetul e plin de prostii si iti face rau cauta un hobbi, jacate cu animalul de companie, du-te cu prieteni, citeste o carte sau pactica un sport.
Incerca sa stai pe internet 2 ore.

| CoolSaku a răspuns:

Incearca sa stai cat mai departe de calculator, laptop, tv, etc. Daca nu ai ce face citeste o carte, o revista