| Tiganescu a întrebat:

Cum sa fac sa port ochelari de vedere?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii cumperi si ii pui pe nas

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Tragi aer in piept, ii pui pe nas si ii agati de urechi!

| T0T a răspuns:

Ce întrebare tâmpită pusă de cineva care nu poate fi decât tâmpit.

| Eastwood a răspuns:

Daca ai probleme de vedere e necesar sa porti, daca nu ai, iti strici vederea aiurea!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu încerca să faci ceva care să-ți afecteze vederea că o să regreți. sunt și ochelari asemănători pe care poți să îi cumperi, și nu sunt de vedere, doar par.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la doctor, iti faci un control si vezi daca ai nevoie. Daca n-ai nevoie de dioptrii poti sa ceri ochelari de calculator/televizor si gata. Ochelarii purtati non-stop iti fac rana pe nas.