| KissGirl_9740 a întrebat:

Cum sa fac sa termin prietenia cu o colega ca e mult prea saloasa are fite si m-am saturat de ea mereu imi spune daca iau o nota mare si ma duc la ea :ce ai venit aici sa te dai mare?
plls ajutor sunt in clasa a 6-a
funda

Răspuns Câştigător
| anonim_2188 a răspuns:

Foarte simpu. ignoro. oricum cam multe fite pe ea mai ales pentru clasa a 6 a.oricum o sa isi dea seama ca a facut o greseala pana la urma asta daca are ceva minte...daca nu asta e mai sunt atatea fete care pot sa iti fie prietene... sper sa fie de ajutor raspunsu meu.te pup si ai grija de tine si ce faci la scoala. oricum asa aprecia daca mi-ai trimite un mesaj ce s-a intamplat dupa ce nu ai mai bagat-o in seama

3 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Pai din capul locului reiese ca nu i-ti este prietena...tu cum ai dedus ca ar fi?
Poti foarte simplu sa nu o mai bagi in seama si cand mai iei note mari sa mergi catre altcineva ca sa vada ca nu te mai intereseaza si daca te intreaba de ce ii spui franc in fata motivul!

| Al3csik a răspuns:

rolling on the floor
Evit-o...
Spune-i ca nu vreau sa mai fiu cu o fata "cu nasul pe sus:

Ai de ales: te superi tu sau ea big grin

| Larisa a răspuns:

Pai daca oricum vrei sa o termini cu ea,eu cred ca este foarte bine sa-i spui in fata ce ai de spus,i ce te deranjeaza, si apoi sa o ignori, sa nu-i dai dreptul la replicahee hee