| Valijustmakelifeeasy a întrebat:

Cum sa faci o fata introvertita sa te placa?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fii opusul ei. Știi cum se zice... opusurile se atrag

| dullcat a răspuns:

Buna.Persoanele introvertite devin cat se poate de extrovertite daca le captezi atentia si deschizi un subiect de interes comun, sau despre ceva care le pasioneaza. Daca prezinti interes in interesele ei, cu siguranta discutia va fi frumoasa si sansele sa te placa sunt mai mari.Mai adaug sa pui intrebari deschise, nu inchise.

| blairelovesmusic a răspuns:

îi oferi un cadou frumos cum ar fi un parfum scump (îi poti lua miss dior, varianta la 20 ml, 200 lei pe site-ul notino) sau o bijuterie de argint.

| luanaesteviatamea a răspuns:

Te dai la ea testicule ii dai rizz