| gtsafyr a întrebat:

Cum sa fiu rau, adica cand intru intr-o incapere sa se simta ceva straniu, rau, de ne controlat in ineimle celorlalti, iar atunci cand ma uit la o persoana s-o cuprinda groaza si disperarea sa simta ca un demon se uita la el,,, cum?

2 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Nu poti fi mai rau decat esti; iar daca vei adopta o atitudine artificiala voind sa -ti distorsionezi personalitatea, vei obtine un efect pe dos si ceilalti vor izbucni in hohote de ras.Fii asa cum te-a lasat Dumnezeu; respecta-ti natura. Oamenii nu sunt nici ingeri,nici demoni,dar au cate ceva din fiecare; si orice amestec estompeaza extrema. Daca e sa interpretam un indiciu din username-ul tau,am banui ca ai ochi albastri,de safir,; cu atat mai mult privirea ta n-ar starni groaza:de cand e lumea lume, ochii albastri sunt caracterizati ca serafici, in niciun caz drept demonici.Si iata cum, intrebarea ta atat de "ingrozitoare", ne-a binedispus de dimineata!

| gtsafyr explică:

Am ochii negrii tongue userul nu am stiut ce numi sa-i pun