| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-i dovedesc persoanei iubite ca o iubesc?(prin fapte)

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Comunici cu respectiva persoana si ii demonstrezi ca iti place de ea.

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Este simplu o saruti si arati cat de mult ti la el prin fapte adica o ajuti cu diverse cand are nevoie o sprijini si din astea.

| cevrase a răspuns:

Din cate se observa din numele tau...tu esti fata...deci nu trebuie sa-i dovedesti ca il iubesti intr-un mod special.singurul lucru pe care trebuie sa-l faci e sa nu te cuplezi cu nimeni, ci sa astepti momentu potrivit in care el va vedea ca tu chiar il placi si va vrea sa fiti impreuna:d
PS:primesc fundita?batting eyelashes