| Raysa8383 a întrebat:

Cum sa ii demonstrez iubitului meu ca il iubesc?

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Mărita-te cu el. Fă-i un copil. Pleacă în străinătate sa faci bani sa intretii familia.

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Pe langa asta, nu ajuti si tu pe bune fata? O lasi asa, in pana?

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Eram și eu în pana... de idei,

| Andreeush a răspuns:

Dar el cum îți demonstrează ție că te iubește?

| Plato a răspuns:

Nu trebuie sa-i demonstrezi printr-un singur gest, ci tot timpul sa o simta fara a face tu neaparat ceva special.
Gesturi speciale mai mult cand se impune.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Gesturi mici. Ai grija de el, il asculti cand are nevoie sa se descarce, ii esti alaturi indiferent de situatie etc.

| CaliforniaLA a răspuns:

Arata-i afecțiunea față de el, imbratiseaza-l, arata-i ca iti pasa de el. Dacă ai sub 18, in niciun caz nu incerca sa-l tii lângă tine prin sex