| Mirunaaa2 a întrebat:

Cum sa ii oferi spatiu iubitului sau cum ii o iubită perfectă?

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Vreau să uităm totuși de acel tipar amintit de tine, și anume "iubita perfectă". Asta pentru că tu nu esti o iubită universală, ci unică, respectiv iubita partenerului tău.
Fiecare cuplu este diferit, prin urmare, tu ești cea care știe mai bine ce îi place lui. Dacă nu știi încă, comunicarea este cheia, respectiv trecerea timpului.
Având în vedere faptul că ai pomenit despre acel spațiu. Este important să îi oferi acel spatiu, acea libertate de care sa se bucure. Pe de alta parte, trebuie sa iti oferi și tie acel spațiu.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fă-i cușca mai maricică.

| Lukasssz a răspuns:

Nu ii mai controla telefonul mereu, nu fi geloasa(ma refer la modul ala toxic), sa ii dai nitel spatiu pentru "respirat".

| Vash96 a răspuns:

Ofera-i spatiu