| Pe_Viata_Anonim_1994 a întrebat:

Cum sa ii spun mamei ca mi-am facut tatuaj fara sa o supar?laughingAre vreo 15 cm.Il ascund de 3 saptamani

Răspuns Câştigător
| ElisssssaMihaelaConstandache a răspuns:

Ia o si tu cu binisorul.Fa-i o cafea fa -i si un masaj si cand o vezi relaxata începe să vb asa pe ocolite cum ar fi ce ai spune dacă mi as face un tatuaj? Si daca iti raspunde nu asteapta încă vreo 2 ore si spune i ca nu are ce sa ti mai faca? si eu vreau să-mi fac unul si nu ma lasa desi am 20 de ani si pana imi gasesc de lucru depind de ei

Răspuns Apreciat de Editori
| elleelena852 a răspuns:

Gaseste momentul potrivit(dar nu astepta 3 luni). Cand o vezi in toate bune, du-te la ea, stati de vorba, lingusesti-o subtil. Apoi arunci bomba! Dupa minimalizează vestea. Fa-o sa sune de parca nu ar fi nimic wow. De ex: Nu stiu cine si-a tatuat tot spatele, ba chiar maica-sa i-a facut programarea la salon. Si tot spate?! Adica tot tot! Pff... la mine abia se observa! Baftă rolling on the floor

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai ajuns panarama inainte de 18 ani, o sa te certe daca afla mai bine tinel ascuns pana la 18

| darrio2007 a răspuns:

La 15 ani tatuaj? A zis bine cineva pe aici ca ai luat-o cam prea repede cu viata asta. Ai facut deja sex la 14 ani. Spune-i clar si la obiect. Daca iti aplica vreo corectie, o meriti.

| Pe_Viata_Anonim_1994 explică (pentru darrio2007):

Nu am mentionat varsta si nu cred ca esti in stare sa ma judeci.Chiar e nevoie sa imi sterg toata intrebarile ca sa nu fiu criticata? Raman la concluzia ca Romania e o tara frumoasa, dar cu oameni de ****, nu toti, bineînțeles.Cred ca stii in ce categorie te afli

| darrio2007 a răspuns (pentru Pe_Viata_Anonim_1994):

Nu e greu sa afli varsta din intrebarile tale. Ai dreptate cu oamenii. Esti una dintre ei. Păcat că ai inceput cam devreme.

| ElisssssaMihaelaConstandache a răspuns (pentru darrio2007):

Nu are 15 ani.15 cm are tatuajul

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O imbeti, ii ceri bani, ii spui ca esti gravida, apoi ca ai glumit, si ii arati tatuajul.

| Andreeush a răspuns:

Ce vârstă ai?

| Pe_Viata_Anonim_1994 explică (pentru Andreeush):

Nu contează, faptul e deja facut

| aXy99 a răspuns:

Cine ti-a facut tatuaj la 16 ani sau cati ai tu?

| ancaval a răspuns:

Îi spui și gata.