| goodfather a întrebat:

Cum sa ii spun unei fete ca imi place de ea?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu grija si talent.
"Te plac", ce pusca mea o fi asa de greu?

| Neberius13 a răspuns:

Folosind cuvinte. Cum altfel poti comunica? Prin limbajul semnelor presupun, dar daca nici prin cuvinte nu esti capabil ma indoiesc ca asa vei reusii.

| Me01 a răspuns:

O fata apreciază cel mai mult sinceritatea. Fi sincer cu ea si spune-i fata in fata ca o placi.

| OchiiCaprui a răspuns:

Daca nu ai curaj sa ii spui unei fete ceea ce simti in fata, scrie-i un bilet si pune pe un prieten sa il dea.
Seara intreab-o pe facebook daca a primit biletelu.

| Callie a răspuns:

Pai, acum depinde si de persoana..Eu as zice sa o inviti la o prajitura(sau ce vrei tu), si vedeti daca va simtiti bine impreuna- nu uita, tu platesti-. La sfarsit o conduci inspre casa si ii poti spune ceea ce simti. Daca ea nu simte la fel, nu te demoraliza, incearca sa-i fii cel mai bun prieten-asta daca vrea-, apoi totul va veni pe parcurs. Sper ca te-am ajutat happy