| adelinaadelinaa a întrebat:

Cum sa imi bag muzica de pe pc pe telefon......am cablu usb, bag o mufa in unitate si una in telefon dar nu imi apare nimic?! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Trippy a răspuns:

Incearca de mai multe ori.Mie imi arata ca se incarca cand nu aveam card si de mai multe ori cand aveam.Scoate si baga-l din nou.

3 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

Cel mai probabil e problema cu cablul, vreun fir din interior, sau poate ca ai nevoie de program. Daca nu vrei sa cheltui bani pe USB cumpara-ti Bluetooth pentru PC happy

| Trippy a răspuns:

Probabil iti arata ca se incarca.Nu e posibil daca nu ai card in telefon.Think about it!

| adelinaadelinaa explică (pentru Trippy):

Da imi arata ca se incarca dar am card!

| Trippy a răspuns (pentru adelinaadelinaa):

Incearca de mai multe ori.Mie imi arata ca se incarca cand nu aveam card si de mai multe ori cand aveam.Scoate si baga-l din nou.