| pastapac a întrebat:

Cum sa imi conving parintii sa ma lase in tabara la mare?

6 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Îi ameninti ca te sinucizi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuneteDeChitara):

Mooor,bine zislaughing)

| asy a răspuns:

Te comporti frumos cu ei si faci tot ce doresc. Acorda atentie fiecarui cuvant pe care il spun acestia. Daca spun sa faci ceva, incearca sa te abtii si sa spui lucruri afirmative.
Nu stiu daca te-am ajutat, dar succes, sper sa te lase! big grin

| Axys a răspuns:

Roagai frumos spune-le ca ti doresti foarte mult sa mergi happy

| Axys a răspuns:

Sa sti ca pentru ei conteaza foasrte mult cum vorbesti asa si la mine fi mai convingator

| ItIsAlright a răspuns:

Sunt multe de spus. In primul rad, daca nu ai fost nicaieri vara asta le poti spune ca ar fi o oportunitate de care ai putea profita pentru ca vrei neaparat sa te relexezi. Multi colegi vor veni si vrei si tu neaparat pentru ca in tabara trecuta te-ai distrat de minune daca nu ai fost data trecuta zici ca nu ai mai fost de mult in una. Te vei distra foarte tare pentru ca de exemplu vei vizita obiective turistice. Te vei distra cu colegii tai de minune ( asta daca prietenii tai cei ma bun vin si ei ). In privinta banilor? Zii ca vei plati si tu o parte din suma. Trebuie sa ai niste bani deoparte. Ii poti zice ca ar fi un cadou grozav de ziua ta. Te-ai interesat si ai aflat ca hotelul este uimitor, vremea va fi foarte buna si merita orice ban. Zici ca pe colegul x si y ii lasa. Si... cam atat... cred.