| Viorel703 a întrebat:

Cum să îmi fac iubita mai ascultătoare? Doresc seriozitate

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| devilshelp a răspuns:

Intr-un moment cand sunteti impreuna si nu are niciunul vreo alta treaba ii spui sa se aseze si aveti o discutie despre ce te deranjeaza
Si depinde la ce te referi prin ascultatoare pentru ca o femeie e libera sa faca ce vrea, nu ce ii spune barbatul. Tot ce poti face tu e sa ii comunici ce nu iti place si sa vezi daca incearca sa faca vreo schimbare sau nu o intereseaza

| Viorel703 explică (pentru devilshelp):

Da, știu. Nu încerc sa o controlez. Ii spun ce nu îmi place dar tot continuă. Continua* acum sper sa nu mai fie așa

| devilshelp a răspuns (pentru Viorel703):

Daca chiar sunt atat de grave lucrurile pe care le face poti sa ii spui ca tu nu accepti si daca chiar te deranjeaza atata sa va despartiti

| Viorel703 explică (pentru devilshelp):

Nu vreau sa ma despart de ea. Ne iubim mult unul pe celălalt

| Viorel703 explică (pentru devilshelp):

Da, stiu

| devilshelp a răspuns (pentru Viorel703):

Daca va iubiti atat de mult ar trebui sa ajungeti la un compromis, sa lase si ea din orgoliu, dar si tu putin

| Viorel703 explică (pentru devilshelp):

Da

15 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dar tu ai impresia că e un câine pe care trebuie să îl dresezi?
De ce nu devii tu mai ascultător?

| Viorel703 explică (pentru Andreeush):

Asta ar însemna că eu sunt câine? Dacă nu înțelegi ce am întrebat, nu mai comenta

| alina2k18 a răspuns:

Lesa si botnitawinking

| OldSoul a răspuns (pentru alina2k18):

Si eu ma gandeam sa zic ca "o duci la dresat" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce sens? da-ne detalii.

| Viorel703 explică (pentru anonim_4396):

E prea mult de explicat și sincer nu vreau sa spun ce este în relație

| llleo a răspuns:

Dacă firea ei e mai puțin docilă. înseamnă că e cam orgolioasă. Așadar, Viorel, ca s-o faci mai ascultătoare, trebuie să-și dorească și ea lucrul ăsta. Mult spor.

Răspuns utilizator avertizat