| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi gasesc propriul stil de haine și muzica?
Ce să fac ca sa nu mă mai iau după altii la comportament, ca o umbră?

4 răspunsuri:
| răspundtot a răspuns:

Salut, este foarte simplu : Care este culoarea ta preferată? Îți plac hainele lungi sau mai scurte? Care este bugetul ideal pentru garderobă? Ce simt eu și ce ar trebui să simt când ascult melodia asta? Răspunsurile doar tu le ai. Succes!

| Molly1310 a răspuns:

Asculta ce muzica iti creează o bună dispoziție și imbraca-te cu ce te simti in largul tau si cu ce te avantajează

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Trebuie sa te gandesti ce iti place sa porti, dar sa nu fie o vestimentatie prea ciudata. Du-te la magazin (dupa ce trece perioada asta) si vezi ce iti place, de exemplu alegeti ce tricou iti place, iti alegi ce pantaloni iti plac si te gandesti si tu daca se potrivesc.
Iar la muzica poti sa cauti ce melodii iti plac, indiferent de cate vizualizari are, de ce gen de muzica este... daca tie iti place hip hopul asculta hip hop, dac tie iti place muzica electronica, ei bine asculta muzica electronica samd. Nu trebuie sa iti alegi un gen de muzica dupa cat de multi oameni il asculta, trebuie sa nu te iei dupa trend, adica daca multi asculta jador nu e bine sa asculti jador doar pentru ca toata luma o face, trebuie sa asculti doar daca iti pkace tie

| Andreeush a răspuns:

Ideea e să alegi ce îți place ție, nu ce vezi la alții.