| pppaaauuulllaaa a întrebat:

Cum sa imi pun la status inimioare, patratele... sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| ericalove12345 a răspuns:

La start-->all programs-->accessories-->sistem tools -->caracter map.acolo gasesti

69 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Copiezi de la cineva care are inimioare, patratzele, stelute si iti pui la status tongue

| pppaaauuulllaaa explică:

Multumesc pentru raspuns kh1ss dar am messenger 8 si nu merge la status cu paste sau copysad

| pppaaauuulllaaa explică:

La status nu se pot pune inimioarelehee hee
ctr+ o cifra din partea dreapta a tastaturii
asa raspuns asteptamtongue

| ellai a răspuns:

Trebuie sa mearga cu CTRL C si CTRL V

| Ella_6365 a răspuns:

♥ ♦ ♣ ♠ ∴ ℘ etc.
trebuie sa mearga cu CTRL + V

| Cassandra a răspuns:

...nu cred ca ai cum sa faci asta...

adica cel putin ai cum... dar iti apare un simplu patrat...

incearca si tu ceva inimioare mai simple...de genul:"

| Cassandra a răspuns:

Pai... In niciunul dintre cazuri nu iti v-a arata mai mult de un patratel. Nu cred ca se poate, dar incearca si tu ceva mai simplu. Cel putin in cazul inimioarelor poti folosi:"

| noName31020 a răspuns:

Pai...te duci la google si scrii messletters si acolo iti da sa pai inimioare chestii de care iti plac... sper ca te-am ajutat

Fundita te rog!

| AdRiAn_9543 a răspuns:

◘♫● Sunt foarte tare frate ◘♫●

| NothingToEat a răspuns:

Ctrl+v

| ing3ras a răspuns:

Aici poti gasi si inimioare si semne :) doar le copiezi (ctrl+c) si apoi le pui la status (ctrl+v) http://bancuriok.com/category/statusuri-animatii/ Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

♥ alt si 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

T ubesc love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De descurci uh ca esti desteaptawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

♥simpluulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu big grintongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa imi pun la nume la mess inimioare nu merge nici cu copy ` paste nu merge nici cum `. hell meeee crying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

♥ uite-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt inimioare si mai frumoase decit acestea poti sa pi forma inimioarei si sa fie inimioara de culooare roza deschisa o sa fie super de frumos happywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa-mi pun ceva tare pe status

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aruncate de la balcon laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai copiezi de lc ienva car eare inimioaretongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu gandeste-te si sungura inventeaza ceva la care nimeni nu se asteapta si pune-l la status

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit atent la tine tear sta bine cu mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ie bine nici una cum ziceti ca am incercat sa nu dati pe ctrl+v ca atunci se repete si pe ctrl+c nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar asa ca si eu vreau:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Translate.ge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarcati un messenger 10 sau 9