| AngellSthefan a întrebat:

Cum sa imi schimb varsta pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Athée a răspuns:

Profilul tau ---> Despre ( langa nume ) ---> Informatii generale ---> Editeaza ---> Zi de nastere.

| Idc12345 a răspuns (pentru Athée):

Copia n-are valoare

| Athée a răspuns (pentru Idc12345):

Nu e copie, dragule, daca vezi, raspunsul tau e dat cu 5 min inainte. Cand am dat eu raspunsul tu nu raspunsesei inca, adica nu aparuse. Ca un raspuns sa apara ii ia intre 10 si 15 minute. Mai invata despre TPU si dupa sa iti permiti sa spui un lucru irelevant. Te pup.

| Idc12345 a răspuns (pentru Athée):

"Draga " mea, imi pare rau dar raspunsul meu este dat la ora 2 :56 iar al tau la ora 3:01.Mai casca tu ochii aia si inca o data, copia nu are valoare :*

| Athée a răspuns (pentru Idc12345):

Exact ce spuneam! Unui raspuns ii ia intre 10 si 15 minute sa se valideze! Casca ochii, sunt 5 min diferenta. Cand am raspuns eu, al tau nu aparuse :* si oricum instructiunile sunt aceleasi, nu era posibil sa ii zic altceva daca asa se face laughing

| Idc12345 a răspuns (pentru Athée):

Pai da, dar numai raspunsului mei ii lua 10-15 minute ca sa se valideze? Singura sansa sa nu te fi luat dupa mine este ca raspunsul tau sa se valideze in 15 minute, dar atunci am fi raspuns in aceelasi timp. Btw, avand in vedere copiatul ma refeream la "-->"

| Athée a răspuns (pentru Idc12345):

Al meu are 3 liniute, mereu pun asa. Vrei facebook-ul meu sa vezi link-urile de la descrieri? Facem ancheta? laughing E obiceiul meu, nu e ca si cum tu ai inventat asta. Infine, n-are rost sa ne certam aiurea. La orice raspuns ii ia intre 10-15 min ca sa se valideze, deci da, ai raspuns inaintea mea cu 5 minute, dar eu cand am lasat raspunsul nu aparuse. Asta incercam sa iti spun...Nu mai conteaza big grin

| Idc12345 a răspuns (pentru Athée):

Da,ma rog, sa ziceam ca asa e

8 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Profilul tau-->about-->basic information -->edit-->schimbi anul in care te-ai nascut. funda?