| Anonim220022 a întrebat:

Cum sa impac o fata de care imi place?(nu am dansat cu ea pentru ca imi era frica ca o sa fac ceva gresit la modul sa o calc pe picior, sentimentul este reciproc). Am incercat sa ii explic dar tot simt ca e suparata. Ideei pentru a ma revansa? Orice ajutor bine venit!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia-o la dans orice ar fi. Si ce dacă o calci? Se întîmplă dar asa aveți ocazia să fiți apropiați fizic și probabil îi trece supărarea

| siriusblack98 a răspuns:

Greseala asta nu se poate indrepta decat cu un dans.Nu te stradui prea mult.Fii liber in timpul dansului, nu sta incordat ca o sa faci greseli.

| Kerre a răspuns:

Nu-ti mai fi frica, data viitoare fa un pas inainte si invit-o la dans, chiar daca o sa o calci toata lumea greseste.

| Tudose_Alexandru_Bogdan_1977 a răspuns:

Pai cred ca daca ai ocazia sa o inviti la un dans in particular adica ceva desuflet si numai voi doi ar fi primul pas. Totul se invata si nimeni nu este perfect