| CarmenAnamaria1822 a întrebat:

Cum sa-l fac pe un baiat de la mine din clasa sa ma placa.

Răspuns Câştigător
| IMsLay a răspuns:

Pai vezi tu la baieti chiar daca nu crezi mie mi se pare cai mai greu ca la fete.in primul rand trebuie sa stii concret daca el simnte macar ceva mic pentru tine, apoi incepi sa filtezi cu el.incearca sa intri in conversatie cu el.baietiilor le place ca fetele sa faca primul pas happyar mai trebui sa mai fi de acord si cu el cateodata chiar daca nu are dreptate ca sa vada ca-l sustii. apoi daca va simtii ceva o sa-ti dai seama imediat crede-mahappy

1 răspuns:
| Adryan657 a răspuns:

Dai un sarut pe obraz neasteptat
apoi va pune intrebari pe TPU " stiti o colega de-a mea m-a sarutat pe obraz." big grin ai sa vezi smugsmug
Mult noroc