| MykaElla1 a întrebat:

Cum sa ma comport la prima intalnire cu un baiat specific el e mai mare ca mine cu un an/doi si nu stiu ce trebuie sa fac sa nu o dau in bara. si daca vrea sa ma sarute de exemplu kiss french eu nu stiu cum sa reactionez nu am mai sarutat niciodata cu limba

Răspuns Câştigător
| Andeuta a răspuns:

Poate nu va sarutati de la prima intalnirelaughing dar daca da, sa stii ca nimeni nu s-a nascut invatat! Te lasi sarutata pur si simplu... faci acelasi lucru pe care il face si el. Sa stii ca nu e un lucru rusinos daca nu stii, el isi va da seama...nu te mai gandii la chestii dintr.astea totul vine de la sine happy

2 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Frate, ar trebui să te comporți normal! Ești îndrăgostită de el, nu? Este îndrăgostit de tine, nu? Crezi că-i pasă dacă știi să săruți sau nu? Sau poate îi pasă, însă nu mai mult de 10% pentru că te poate învăța el.
Văd că îți faci cam multe griji, însă e doar o simplă întâlnire!

| Chamberlin a răspuns:

Nu se saruta la prima intalnire! happy
Poarta-te normal, incearca sa il cunosti mai bine, pune-i intrebari despre viata lui, etc.