| Karma210 a întrebat:

Cum sa ma fac remarcat in liceu?

Răspuns Apreciat de Editori
| abcddcba a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa te faci remarcat in liceu, popularitatea aduce invidie, barfa, scandaluri de obicei si tot asa. Insa, daca chiar iti doresti popularitate, infiltreaza-te in cele mai populare grupuri. Baga-te in seama cu toata lumea, fii prietenos, stai cu cei mai "populari", incearca sa le castigi increderea si fa lucruri care se se afle in tot liceul. Nu neaparat lucruri urate, cum ar fi sa spargi un geam sau ceva. Vorbeste mult si nu fi timid, socializeaza cu toti, fa-ti prieteni multi si tot asa.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fii seful clasei.

| Andreeush a răspuns:

Fii pe primul loc la învățătură și o să te știe toată școala.

| DumitruDaniel a răspuns:

Dacă tot vrei, după intrebarea ta, arata-le in modul tau, ca esti unic față de ei, ca te duce capul la ceva, ce pe ei nu. Uneori haina face omul nu omul pe haină... Funda?