| ioanaLorry a întrebat:

Cum sa ma imbrac la sala(aerobic,rebound,pilates,etc),stiu ca nu merg acolo sa fac parada modei dar chiar nu am nicio idee,am nevoie si de sfaturi de make-up si hairstyle pentru sala,funda, pup!

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

1. Training şi adidaşi
2. Training şi tenişi
3. Colanţi, un tricou mai lung şi tenişi
4. Colanţi, un tricou mai lung şi adidaşi
5. Pantaloni de trei sferturi, tricou şi adidaşi
6. Pantaloni de trei sferturi, tricou şi tenişi

Părul nu îl lăsa desprins. Prinde-l într-o coadă, împleteşte-l sau fă-l spic.

Pa-pa.

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Buna si eu fac sala si eu is fata si tot ioana ma numesc :d eu obisnuiesc sa merg in pantaloni scuri pentru ca e cald tare cu o pereche lenjeri si un maioasmai suptire big grin

| horansgang a răspuns:

Trening sau colanţi şi părul prins.

| Athée a răspuns:

In primul rand prinde-ti parul.
Machiaza-te putin si natural.
Training sau colanti. Bustiera buna pe sub tricou.