| andreutzakiss a întrebat:

Cum sa ma razbun pe un baiat, care si-a batut joc de mine? nu vreau sa zice-ti ca:indiferenta e solutia, sau sa ma imbrac sexy sa vada ce a pierdut. vreau altceva, sa imi bat joc de el, sa plateasca pentru ce a facut.:*
Va multumesc:*
P.S.stiu ca razbunarea este arma prostului, dar el nu merita sa ramana nepedepsit

Răspuns Câştigător
| P4ndaaa a răspuns:

Daca va fi cu cineva sau ceva de genul. Baga vrajeli iubitei lui. Sau porneste o barfa despre el in toata scoala. O sa sufere mult iti spun eu.

5 răspunsuri:
| Marrriaaa a răspuns:

Pune o prietena de incredere sa stea cu el, sa'i spuan vorbe dulci sa'l faca sa aiba incredere in ea, s'o iubeasca, dupa sa mai stea un timp cu el, si sa'i dea papucii, asta o sa fie cea mai dulce razbunare, iti spun eu.
Pentru ca o sa sufere si n-are cum sa'si aline suferinta.happy
funda?

| DeeaDlk a răspuns:

Pai depinde de ce ti-a facutwinking.

Răspuns utilizator avertizat
| oanakissyou a răspuns:

Bateti si tu joc de el, da.te la cel mai bun prieten al lui.

| Đάňίέℓά a răspuns:

Pune 2 baietii asa mai solizi care nu il cunosc sa il bata ca lumea sh` pe urma sa il tunda la kelierolling on the floorrolling on the floor