| KinekT a întrebat:

Cum sa ma spal daca am mana dreapta in ghips?laughing

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rogi mama, tata să te ajute, dar nu să te ajute să te speli, să te ajute să-ti pui pe ghips o bucată de ciolofan, și stai relax că dacă ai măna infăsurată în ciolofan, nu are cum să-ți intre apă nici dacă te chinui, oricum mai mult de 5 minute 10 minute nu o să stai tu in cadă. Vezi că este rolă din aia mare de plastic, care după ce o înfășori devine vid, se face un fel de vid. Și oricum, dacă se întamplă ceva cu ghispul tău, te poți duce rapid la spital și ți-l schimbă in 10 minute, e obligat ăla să-ți schimbe ghipsulwinking Deci oricum o dai, tot tu ești ăla care ieși in avantaj!

| Stefan_Ionut_Danyel_1989 a răspuns:

Imi pare rau... pentru tine dar ai si mana stanga. u? asa ca ai un avantaj laughing

| UnNumeCaToateAltele a răspuns:

Rogi pe cineva sa te ajute...laughing