| Unknow9990 a întrebat:

Cum sa-mi bat joc de un prieten, care de fiecare data is bate joc de mine. Si toti rad cand isi bate joc? Cum ma pot intoarce impotriva lui? Vreau mai multe modele, de batut joc... stiu ca razbunarea e arma prostului dar am nevoie macar odata sa il fac rau de ras sa nu mai spuna lucruri despre mine.
Vreau niste modele de batut joc ( mai multe ) :
Fuunda pentru. cele mai bune batjocorii!

3 răspunsuri:
| NinaWoolf a răspuns:

Ignora-i si schimba prietenii...chiar nu se merita

| IthinkIly a răspuns:

Buna.
Nu trebuie sa il batjocoresti sau injuri, ci pur si simplu intoarce-o vorbele fara sa spui ceva aiurea.
Eu asa fac, mereu trebuie sa ai vorbele la tine : ) [nu stiu care e relatia dintre voi ca sa pot sa-ti dau exemple ]

| cristimihailov a răspuns:

Ia-l in privat si arde-i cateva.