| Madness345 a întrebat:

Cum sa pierzi teama si frica din tine?

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Te duci in padure, si alergi 30 minute ascunzandu`te dupa cat mai multi pomi. Dupa un anumit timp le vei pierde pe undeva, atunci te sui repede in masina si pleci.Nu le raporta disparitia, si nu lasa indicii in urma ta.

| Scarbo a răspuns:

Eu imi conving mintea ca frica este o iluzie, si asa scap de ea cand e nevoie.

| Clockwork a răspuns:

Toate sentimentele sunt derivate din frica. Frica nu o pierzi, o invingi.

| Yulik2003 a răspuns:

Repeta asta: Sunt curajos, nu fricos! Tragi aer in piept, si zici.