| BuggsBunny a întrebat:

Cum sa pun pe cinev ala igg? pe mess

Răspuns Câştigător
| Tsiitsix3 a răspuns:

Pai pur si simplu il stergi din lista duppa dai la adress book dai pe el si dai sus unde scried ignhappylove struck fundhabatting eyelashes?

8 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Il stergi din lista,apoi te duci sus la "Mesenger",Preference, ignore list dai "add" si tastezi id`ul persoanei respective!happy
Succes, morcoveatakiss

| Coconut a răspuns:

Intri pe mess, intri pe messenger( sus, deasupra pozei), dai pe preferences, iar apoi pe ignore list. si dai addhappy:*

| printesatha69 a răspuns:

Dai click dreapta da-i delete, apoi Address Book, dai dublu click
sus iti apare Add user sau ignore user...dai ignore user si gata!

| dydylush a răspuns:

Intri pe persoana respectiva.dai clik dreapta pe ea.si dai delete.si dupa o cauti in lista cu numele respectiv.intri pe ea.si dai ignore userhappy

| Drăăă a răspuns:

Sunt barile alea sushappy. Unde scrie Messenger,Contacts,Actions si Help, Dai click pe Messenger si apare mai jos Privacy Options, iti apare o lista cu mai multe.si dai la ignore list, apooi la add si bagi ID respectiv, sper ca te-am ajutathappy. Funda?happy

| Mara_6524 a răspuns:

Când eşti pe messenger ţii apăsate tastele : Ctrl, Shift si P da-i pe Ignore List si în dreapta dai pe Add acolo scrii id-ul si dai ignorbig grin Funda?

| Nothing05 a răspuns:

Buna:*

Prima data il stergi din lista de messenger( click dreapta--> delete). Apoi te duci sus la Messenger--->Preferences (daca ai messenger-ul in roaman, va aprarea "preferinte")---->Ignor list--->si acolo, dai add si scrie id-ul pe care tu tocmai l-ai sters (Daca nu-l ti minte, ar fi bine sa-l scrii pe o foaie ca sa nu gresesti) si dai ok. El va aparea pe acea lista. Nu va mai fi pe lista de mess. Daca doresti sa-l scoti vreodata de la ignore, ii dai remove din acea lista, si apoi ii dai din nou add in lista ta de mess.
Asta e prima varianta. A doua varinata:

1. Intri pe persoana respectiva ( acolo unde vorbesti cu ea)
2. Dupa asta intri in lista( fereastra unde ati vorbit ramane deschisa)
3.O stergi din lista( click dreapta---> Delete )
4. Te uiti unde scrie"ignore" si "add" ( o sa iti apara in acea fereastra unde ati vorbit, in deapta sus " Ignore" si "Add"
5.Dai ignore si gatahappy

Sper ca te-am ajutat:*

| madycumada a răspuns:

Dai click pe Messenger si apare mai jos Privacy Options. Acolo iti apare o lista cu mai multe chestii si dai la ignore list, apoi la add si bagi ID si voilasmug!