| ynAA a întrebat:

Cum sa refuz o invitatie la ziua unui prieten foarte bun happy? hellp meelaughingcrying

Răspuns Câştigător
| ynAA explică:

Pai spune-i ca te ssimti rau si nu prea poti sa mergi. te va intelege

3 răspunsuri:
| aniiledha a răspuns:

Daca sunteti prieteni buni de ce nu-i spui motivul exact pentru care nu vrei sa mergi. eu stiam ca prietenii intre ei nu se mint mai ales daca sunt foarte buni.

daca nu spune-i ca ai o problema in familie pentru care nu vrei sa intri in detalii.

| ynAA explică (pentru aniiledha):

Eu nu ca nu as vrea sa merg, da o sa fie un mega-party si nu prea am eu chef de assa cv sad

| ynAA explică (pentru ynAA):

Mss mult :*

| ynAA explică (pentru ynAA):

Pai spune-i ca te ssimti rau si nu prea poti sa mergi. te va intelege