| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de obsesia data de catre bill kaulitz...va rog nu stiu ce sa mai fac is disperata...nici nu intru bine la calc trebuie sa-l vad nu stiu c sa ma fac!

8 răspunsuri:
| deejayra a răspuns:

Esti lesbiana?

| Whatthehell66 a răspuns:

Te inteleg perfect cum te simti. Si eu sunt la fel ca tine. Noaptea il visez, ziua ma gandesc la el, la calculator pana nu il vad tremur toata, am vreo 40 de postere pe pereti cu tokio hotel din care vreo 35 sunt numai cu el. Toata camera mea este cu tokio hotel sau mai degraba bill kaulitz. Nu pot sa nu ma gandesc la el. Dar sincer chiar imi place, adica stiu ca nu voi ajunge sa fiu iubita lui sau ceva de genul insa imi place sa traiesc in lumea mea. plina de tokio hotel.

Din cauza ca imi place asa mult aceasta trupa am ajuns sa ma cert cu parintii de foarte multe ori, insa bineinteles ca eu am iesit invingatoare de fiecare data deoarece imi aparam idolii cu toata forta mea. Pana la urma parintii nu au mai avut treaba cu mine, dar apoi au inceput prietenii. Daca as sta sa iti povestesc prin tot ce am trecut doar pentru ca il iubesc pe bill kaulitz ar trebui sa stau langa pc ore in sir. As lupta cu tot globul pamantesc doar pentru preferatii mei.

Dar nu asta conteaza. Tu prin faptul ca spui ca esti "obsedata de bill kaulitz" arati cat de mult ti tu la formatia asta si mai ales la el [bill]. Arati ca esti intr-adevar un fan al acestei trupe. Nu doar pentru ca e la moda sau cool. Nu te speria daca numai la el te gandesti. Spune-ti tie pur si simplu ca daca te gandesti la el arati ca iti pasa, ca esti un fan adevarat etc. Uite id-ul meu : ysabela_liebe_Bill daca vrei sa vorbim. Suntem foarte asemanatoare cand vine vorba de bill kaulitz sau tokio hotel. Sper sa ne intelegem bine si sa devenim prietene.
Adica nu sper. Stiu ca voi fi.

Bill Kaulitz cel mai tare!love struck

| DidiChanx3 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic inainte si eu eram obsedata de bill si inca imi mai place nu am nimic cu el dar acum saracu ce sa zic are doar vreo 50 de kg (asa ma citit in revista) dar nici mie nu mi-a trecut obsesia in schimb acum imi place mai mult de tom si ma tot uit la videoclipurile si concertele mai vechi chiar si cele din 2002 ai putea incerca totusi sa cauti pe altcineva sau altceva de ex cinema bizzare an cafe adam lambert linkin parca daca vrei si niste cantareti preferati de ai lui bill ca de ex nena sau coldplay sper sa te mai ajute eu am mai reusit sa ma potolesc dar tot am o droaie de postere articole reviste si poze cu el laughing:Xlaughing

| Addah a răspuns:

Phh... trece de la sine happy

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Ok...eu sunt la fel ca tine si sunt sigura ca este ceva normal...nici nu ma trezesc bine dimineata si intru pe site-ul lor official! ii ador:X: daca vrei sa mai vb add la id tokiohotel_black_shadow

| ioana_3915 a răspuns:

Asa am foat si eu acum ceva timp dar mi-a trecut si acum mi se pare un baiat foarte desgustator mai ales cand l-am vazut in niste poze in care saracu avea niste bete in loc de picioare.Va trece chestia aaa si daca chiar vrei a scapi uitate la filmul mandrie si prejudecata.Stiu ca nu aare niciun sens da pe mine ma ajutat filmul asta.

| ioana_3915 a răspuns:

Scuza greselile

| gabytza_8612 a răspuns:

Si eu am fosr disperata! dar, prietenii mi-au spus sa renuntz la el. eu nu am putut. dar. dupa un timp am reusit!