| DexterM14 a întrebat:

Cum să scap de timiditate? Îmi place de o fată dar nu prea am curaj să vorbesc cu ea. Mulţumesc.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

exersând scapi, încearcă să vorbești cu cât mai multe persoane. sunt și ei oameni, n-ai de ce să fii reținut în a purta o conversație cu ei. fă-ți curaj și vorbește cu ea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa va zic ceva. Timiditatea voastra porneste tocmai din frica ostracizarii publice si asta este problema pe care trebuie' s-o combati, fecior. Nu intru in detalii privind dragostea ca probabil nu e domeniul meu, dar reflecteaza asupra celor spuse de mine mai sus.

| Ankesenamon a răspuns:

Odata si odata tot o vei face laughing eu zic sa iti calci peste "timiditatea" asta si sa fi barbat! fetelor le plac baietii/barbatii care stiu ce vor si care pornesc la drum hotarati! bafta!

| RaulRaulR a răspuns:

Pai aici trebuie sa fii mafiot>>ii zici unei prietene bune de a iei sa vorbeasca cu ea sai sa te combine happy

| Viziteu_Alexandru_1998 a răspuns:

Salut! Si eu personal am avut problema asta, gandeste-te ca daca nu vorbesti cu ea nu castigi nimic din contra s-ar putea sa o pierzi asa ca du-te si vorbeste cu ea ca ori o castigi pe ea ori nu pierzi nimic! Curaj nu se intampla nimic daca o abordeziwinking bafta