| aleyna716 a întrebat:

Cum sa slăbesc mai mult in zona fetei? De exemplu la obraji, mi se pare ca am obrajii prea umflați și as vrea sa am fata mai subțire.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Fiorella00 a răspuns:

Automat când dai din kg corpului jos, slăbești și la fața. Din ceea ce știu eu doar operațiile estetice pot modifica obrajii. Cu siguranță fizionomia fetei tale este dotată cu acei obrajii mari de care vorbesti, iar asta esti tu. Poate este pentru tine doar un complex trecător, iar toate acele fete pe care le vezi tu pe Instagram cu trăsăturile perfecte sunt majoritatea trecute prin bisturiu. Cu siguranta esti frumoasă cu acei obrajii happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, nu poti slabi (fara interventie chirurgicala) doar in anumite zone sau exclusiv in anumite zone. Dupa conformatia si structura ta genetica, corpul va da jos grasime de acolo de unde,, va vrea" mai mult.