| MileyCyrusDestinyHopeXR a întrebat:

Cum sa slabesc rapid va rog!

4 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Heilove struck! Ar trebuii sa faci multe exercitii fizice si sa mananci mai putin si mai consistent.Multa Bafta!^^

| ersiluka a răspuns:

Incerci sa nu mananci asa mult. poti sa mananci da limitat.un sfert de portie jumatate.nu una intreagalaughing sau mai multe...si fa exercitii fizice. axeaza-te pe ceva si fa in fiecare zi...hee hee

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Fa exercitii fizice cel putin jumatate de ora pe zi. Daca vrei sa slabesti repede fa echere : stai intinsa pe spate si ridica ambele picioare. Repeta miscarea de cateva ori (4-5) si in fiecare zi fa cu una in plus. Cat despre mancare, nu e bine sa mananci mai putin doar ca trebuie sa eviti mancarea fast-food si mancarea facuta cu mult ulei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu manca. Cel mai simplu si cel mai eficient. Am o prietena care iti poate confirma la orice ora ca nemancand a slabit 15 kg in 2 luni.