| angipissi a întrebat:

Cum sa slabesc repede? Scuze dar e o urgenta trebuie sa slabesc. Va rog vreau sa slabesc intr-o saptamana cate kilograme se poate.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| εʟεпα a răspuns:

Slabeste 8-10 kg intr-o saptamana!

Nu manca:
1. Fara paine si paste
2. Fara carne
3. Fara dulciuri
4. Fara lactate
5. Fara prajeli.

Ce mancam:
1. Legume. Eu preferam salata si varza taiata marunt. Sunt pline de vitamine si pot fi mancate des. Combinatiile cu rosii, ardei, castraveti erau bune, dar prea satioase (parerea mea).

2. Orez. Fie fiert si in combinatie cu salatele, fie fiert si prajit putin in ulei de masline.

3.Cartofi. In mare era vorba de cartofi fierti, dar si cartofii la cuptor sunt buni (dureaza insa putin prea mult).

4.Fructe. Poate cele mai importante. Nu trecea o masa fara sa mananc un greph, o banana sau doua mere. Din cate stiu sunt cele mai bune la digestie. Cred ca orice fruct e bun, dar nu garantez.

5. Iaurt. Exista iaurturi dietetice. Au un gust oribil, dar creaza diversitate si te ajuta la moral.

Cel mai important este sa faci SPORT.si dupa ce ai slabit happy sa faci in continuare SPORT! Bafta. Funda?

2 răspunsuri:
| εʟεпα a răspuns:

Heii. Buna! Ai slabit? Ti-a fost de folos raspunsul meu?

| Kayle a răspuns:

Tine dieta. Nu manca grasimi! Vorbeste cu un medic. Bafta!