| iwannabeperfect a întrebat:

Cum sa stau si eu cu picioarele asa?(vezi poza) nu prea pot sa imi despart picioarele atat de mult. ce exercitii trebuie sa fac zilnic ca sa ajung sa-mi pot tine picioarele la 180 de grade?

http://assets.sport.ro/......100-de.jpg

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Ionescu417 a răspuns:

Pai depinde ce varsta ai acum pentru ca atunci cand esti mic/mica muschi se pot intinde mai mult acum o sa iti fie greu si ca exerciti incearca din ce in ce mai mult sa faci si tu ca cea din poza si o sa reusesti dar ai grija sa nu iti rupi picioarele laughing bafta si nu uita de funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi reuşi prin gimnastică şi antrenament.

| syste754 a răspuns:

Daca ai peste 5 6 ani e mai greulaughingaia e mobilitate incearca cu fitness poate o sa reusesti:d

| iwannabeperfect explică (pentru syste754):

Am 15 ani. fac 16 in iunie.