| symonelu a întrebat:

Cum sa sterg contul acesta? astept raspuns cat mai repede va rog

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! daca vrei sa renunti la acest cont, nu trebuie decat sa trimiti un mesaj celor de la Contact, e in susul paginii in dreapta, intri acolo si le trimiti un mesaj cu ce doresti, adica cu dorinta ta si specifici de ce vrei sa stergi acest cont.dar poate te razgandesti si vei mai ramane cu noi.tongue

| nooooc a răspuns:

Anunta-i pe cei de la contactwinking felicitari pentru decizia luata! e pierdere de vreme site=ul asta plini de prosti si rockeri.

| YourEternalLove a răspuns:

Vrei sa stii ff usor... incalci niste reguli ceva bizar si ti se suspenda accest cont