| Spuky a întrebat:

Cum sa te distrez fara sa consumi alcol?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Poti fuma narghilea ca are 0, 5% nicotina.

6 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Uite`te pe acest site, iar acolo vei vedea multe activitati in timpul liber pe care Oricine le poate face. Nu te plictisesti si e chiar foarte relaxant sa mai faci ceva deosebit ca pana acum.

http://timp-liber.acasa.ro/......12743.html

Scuze ca nu` ti-am scris chiar eu activitatile, doar ca sunt atat de multe incat poate as fi uitat cateva.
Daca o sa practici aceste activitati, in cateva sapamani vei avea un corp mult mai frumos, deoarece caloriile depuse nu vor mai fii`!

Sper ca te-am ajutat.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Bagi iarba in loc. laughing

| Ingrid16V a răspuns:

Simplu.straight face Caci alcoolul nu te ajuta mai la nimic. De obicei, cei care beau se cred mai interesanti si au impresia ca alcoolul ii ajuta sa se distreze mai fain, dar nu e deloc asa... Poti sa te distrez minunat fara sa consumi alcoolhappy
tongue

| Dennys1521 a răspuns:

Iesind la o bererolling on the floor
glm
sunt mai multe variante
muzica
dansezi
sunt multe moduri de te distra
trebuie doar sa intri in ritm
distractie placutahappy

| toxik a răspuns:

Te bate romana asta laughing)). ia o carte si citeste sau invata sa scrii laughing oh go on.winking

| RominaMaria96 a răspuns:

Stii acea vorba alcoolul dauneaza grav sanatati.Asa si este. Sunt atatea metoade prin care sa te poti distra incat imi este greu sa le enumar.In primul rand daca esti baiat.Ai putea sa iesi la o cafenea, in club,pe faleza,la strad, la o inghetata, la o plimbare cu rolele sau bicicleta cu prietena ta sau si singur. sper ca te-am ajutat si inca ceva renunta la senzatiile tari si iti va fi mai binewinking funda?